Kasım da Herşey Başka Olsun Bu Sene

Kasım ayını çok seviyorum. En büyük sebeplerinden biri doğumgünü ayımın olması. Üstelik bu sene 30 oluyorum. Garip bir duygu aslında hem büyüdüm diyorum hem de daha ne büyümesi diye geçiriyorum aklımdan. Doğumgünü ayımın olması nedeni ile kendime bir liste hazırladım hem de 30 sanırım biraz dönüm noktası yaşların en önemli başlangıcı. Bu listedekileri 30. yaşımın sonuna kadar en çok yapmayı istediklerim listesi ilan ediyorum.

• İspanyolca öğrenmek istiyorum. Öğrenmekten çok bu dilde beni mutlu eden anlamadığım bişeyler var. Dünyanın en melodili dili bana göre.
• Çok istediğim bir fotoğraf makinesi var. Bu sene kendisinin benim olmasını ve benim objektifimden dünya nasıl bir yer onu keşfetmek istiyorum.
• Bu sene hayatıma giren çok iyi iki tane kız arkadaşım var. İstiyorum ki ömürlük arkadaşlarım, dostum olsunlar. Anılarımızı biriktirebilelim.
• Galiba artık tam zamanlı bir işden çok çalışma saatleri daha az olan, kendime daha çok zaman ayırabileceğim bir işim olsun istiyorum.
• Yılbaşını canım arkadaşım ile bu sene daha önce ikimizinde görmediği Viyana’da karşılayacağız. Hiç bilmediğimiz bir yerde başlayacağımız yeni yıl bize güzel sürprizler, heyecanlar getirsin.
• Gidilecek yerler listemin en başında olan Dubrovnik, Londra, Mardin, Güney İspanya ve daha bir sürü yer bekleyin beni elbet geleceğim.
• 30. yılım ferah bir yıl olsun istiyorum. Ailemin, sevdiklerimin yanımda olduğu.
• Şahane konserlere gitmek ve kendimi müziğe bırakarak gönlümce dans etmek istiyorum.
Uzun lafın kısası bunları yapmaya hayal etmeye devam edecek umut, sağlık olsun hayatımda. Tabi bir de aşk olursa tadından yenmez.

Reklamlar

Kasım da Herşey Başka Olsun Bu Sene” üzerine 3 yorum

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s