Mario Levi’nin İstanbul’u

Edebiyat Turları bizde çok az yapılıyor maalesef. Geçen sene Ahmet Ümit’in İstanbul Hatırası kitabı için yapılan turlar oldukça fazla ilgi görmüş olmasına rağmen devamı gelmedi maalesef. Bu defa Antonina Turizm bizi Mario Levi ile buluşturuyor. İstanbul’u bu defa Mario Levi’nin gözünden gezerek ” İstanbul Fotoğraf Karesinde” kendimize yer buluyoruz.
Tur 06-Şubat PAzar günü sabah 09:30’da Tünel’de başlıyor. Galata Rıhtımına kadar yürüyerek devam ediyorsunuz. En güzel İstanbul lezzetlerinden olan Simit, eski kaşar ve çay ile kahvaltınızı yapıyorsunuz. Galata Rıhtımından özel tekne ile Kadıköy’e geçiyorsunuz. Burada Mario Levi için Dünya’nın en güzel çarşısı olarak gördüğü Balık Pazarını gezerek devaö ediyorsunuz. Turun en lezzetli ve çekici yanı ise Sefarad mutfağından oluşan öğle yemeği. Yemek sırasında, tarifleri ve hikayelerini gözalıcı bir manzara eşliğinde Mario Levi’den dinliyorsunuz.
İstanbul’u bir kez de Mario Levi’den dinlemek isteyenler: Antonina Turizm (Tel: 0 212 292 28 74) http://www.antoninaturizm.com
Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s